KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRLÜĞÜ

 

   
İstanbul Gelişim Üniversitesi Basın Kitine buradan ulaşabilirsiniz.
İstanbul Gelişim Üniversitesi Kurumsal Sunum Şablonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Logo’yu, indirmek için indiren şahıs yada kurumlar logo’nun ebadı, boyutları, renkleri ve öğeleri dahil olmak basın kitinde yazdığı gibi kullanmak zorundadır. Herhangi bir şekilde değiştiremez, canlandıramaz, dönüştüremez ya da başka herhangi bir işlemden geçirerek, perspektifini veya iki boyutlu görünümünü bozamazsınız.

Logo tek başına görünmelidir; Logo’nun her iki yanında, sayfadaki diğer grafik veya metin öğelerle arasında bir minimum boşluk olmalıdır (Logo’nun yüksekliği kadar). Logo, başka herhangi bir logonun bir parçası ya da bir tasarım öğesi olarak kullanılamaz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin logolarında ya da ticari markalarında size herhangi bir lisans ya da başka bir hak verilmemektedir. İstanbul Gelişim Üniversitesi, Logo’nun kullanımını konusunda verdiği izni, tek taraflı olarak, kaldırma ya da koşullarını değiştirme hakkına her zaman sahiptir. İstanbul Gelişim Üniversitesi, bu İlke’lere uymayan, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı harakete geçme hakkını saklı tutar.

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ, HAK İHLALLERİNE KARŞI GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE, LOGO KONUSUNDA YASA TARAFINDAN AÇIK YA DA DOLAYLI OLARAK İFADE EDİLEN HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDEDER.